A kedvenc csoportunk:D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kedvenc csoportunk:D

Minden kedves 3-as csoportos jelezzen magáróóól:D....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimeHétf. Júl. 21, 2008 4:39 pm

Na sziasztok!!

Szóval a holnapi buli, aki Szegeden van, vagy a közelében, az jöjjön, úgyis oly rég találkoztunk már:D...
Aki akar, és ki ne akarna?Smile, szóval jöjjön 7-re hozzám, ott lesz a találka, és kitaláljuk, hogy mi legyen.....szóval nálam, vagy ha nem voltál még ott soha, akkor a tesco-hoz gyere, és csörgess meg...06-70-245-6262.....nahhhhh, mindent megadtam, nem fogadunk el kifogásokat:D
pápá
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
rrmisi

rrmisi


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimeHétf. Júl. 21, 2008 12:01 am

Sziasztok!

A keddről még majd holnap írok a fórumra.

Bocsi Timi, de mostanáig dolgoztam, a kuty meg megrágcsálta a telefonomat, és még nem sikerült azóta se vennem...
Vissza az elejére Go down
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 7:58 pm

Sziasztok!
Én csak azért nem írtam eddig, mert nyaralni voltam. Tiszaföldváron voltunk (Martfű mellett), és egyszerűen nem tudtam elérni Misit. Mi van vele?
Pontosan hogy is lesz a kedd? Csak hogy mikor induljak el itthonról. És Ádám akkor nálad fogunk majd aludni? Mert akkor nem kell félni, szerdán biztos nem fogok elkésni. Smile Ja és nekem nincs még jegyem. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimePént. Júl. 18, 2008 9:45 pm

ja, még egy nagggyon fontos dolog!!!
SZÓVAL AKI JÖN, AZ VEGYE MEG A JEGYÉT, MERT 20.-ÁIG LEHET, DE KÉTLEM, HOGY VASÁRNAP LENNE NYITVA ÜZLET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimePént. Júl. 18, 2008 12:35 pm

Hélló!!
Nah, én is unatkozom, bár mindjárt mehetek be Pestre büntetést befizetni:)
szóval már csak 4 nap!!!! Yipppiiii
oké, szerintem 22-én mindent tudunk majd, most egyenlőre eléggé szegényes infonk van:)
ez azt jelenti, hogy akit biztosan tudok, hogy jön, az Te, Misi, én....aki nem mondta le, Timi, Viki, Gábora,
aki sajna nem lehet velünk, Katinka, Zoli, Attila, Ildi....Sad a többiekről nem tudok, de remélem azért, mert bőszen pakolnak az utazásra...Very Happy
na pápá
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimeCsüt. Júl. 17, 2008 12:31 pm

csak azert irok mar megint, mert unatkozom.
na szoval nem tudom hogy altok a buli szervezesevel, de biztos jo lesz, csak ne csapjatok szet nagyon az agyatok es remelem eleritek 12 30-as buszt. Valaki figyeljen a Timire mert el fog kesni! majd legkesobb 22-iken irjatok hogy hanyan jottok. ha valami kozbe jon majd szoltok, csak valaki csorgesen meg a szerb szamomon mert nagyon nem vagyok mostanaban internet kozelben.

ut draga Attila ha le hozod a vizipipadat akkor en nagyon de nagyon boldog leszek

puszi mindenkinek
Vissza az elejére Go down
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimeSzer. Júl. 09, 2008 1:19 pm

Szerbusztok,
a vonatott azért nem ajánlom mert hogy nincs, max sino, de az sem közvetlen járat!
megnéztem az elvirában is, és Zenica amit az elvira megad végálomásként az nem egyenlö Zentával (különben szerbül Senta), csak átszállásal lehetne megoldani de azt nem akarjátok, (egyszer majd elmesélem mi a külömbség a vonat és sino között)
viszont autóbusz indul Szegdröl és Zentán a fesztiváltól kb 50 méterre áll meg. 12:30-kor indul tiszavolán. Én már lemegyek reggel és foglalom a helyet, kb 14-kor érkeznétek meg. Hazafelé is tizsavolánnal mennétek majd.
pénzt az Atrium kávéház udvarában tudtok váltani.

puszi
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2008 7:50 pm

Sziasztok!!!
Na, szóval gondolom mindenkit megcsapott már a nyár szele, akárhogyan is alakult az elmúlt másfél hónap....
és a nyár szele mit hoz??? (frissen kaszált) fű- és (frissen csapolt) sörszagot!!!!!!
egy szó mint száz, KI JÖN ZENTÁRA GYERMEKEK???????? Nagyon remélem hogy sokan leszünk, ki kell engendi a fáradt gőzt!!!!!
ja, szóval ugye 23.-án indulnánk Szegedről, Szabi buszt mondott, de néztük, hogy van vonat is, és Misinek most az egyszer igaza van Cool , vonaton mégiscsak jobban lehet hülyéskedni......
és ha már 23.-án megyünk, akkor gondoltuk, hogy 22.-én délután vagy estefelé lehetne egy csoporttali, egy bemelegítőeste, meg azért mégiscsak kéne sárgapintyőkézni egyet a Tisza-parton....és esetleg vannak olyanok (pl. Katinkáék) akik nem tudnak zentára jönni, de ide még igen, szóval remélhetőleg sokan lennénk!!!! és mindenkit sok-sok szeretettel meghívok aludni hozzánk, úgyhogy még zuhanyozhatnak is a tisztább fajták:D
na, ennyi lenne dióhéjban!!! cyclops clown
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimePént. Május 16, 2008 10:02 pm

Hali!!
bocsi, hogy csak most reagálok, de bennem igazából 90%-ban ez tartja most a lelket, hogy bő 2 hónap múlva, x napig nagyon nem kell magunkról tudni, és amíg csak slágereket énekelünk, nem is esik bántódásunk:)
Ja, és nagggyon remélem, hogy mindenki jön (najó, tudom hogy ez egy utópisztikus elképzelés, és előtte egy bő 2 évre falanszterizálódnunk kéne, hogy egy ilyen szabású dolog huszoniksz embernek egyszerre, egy levegővétellel, kéz a kézben menjen......de szóval nagyon remélem hogy minél többen leszünk!!!!!!
És egy tuti, viszem a kis hungarocell bödönömet, amit megtöltünk majd jéggel, és lehet hűteni a sört:D....már egy éve készülök felavatni:)
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitimeHétf. Május 12, 2008 11:41 pm

Szerbusztok!

A múlthéten szóltam, hogy lesz Vajdaságban egy 4 napos fesztivál. Amire örülnék, ha a csoportból minél többen eljönnének. Lesz ott móka és kacagás, meg minden, amit a megfáradt orvostanhallgatók csak szeretnének.

http://nyarijatekok.net/
a hivatalos honlapjuk, de meg nem sok minden van fenn. Ami eddig biztos, hogy Juli 23-26 között kerül megrendezésre Zentán. Megtaláljátok az oldalon a jegyárakat, ami idén 5500 Ft lesz, és azt hogy hol tudjátok megvásárolni elővételben Magyarországon is. Fel van tüntetve jó pár együttes neve is, de amíg el nem kezdenek játszani addig nem biztos, hogy tényleg ott lesznek.

Szegedről közvetlen buszjárat van Zentára, a határtól még kb. 1 órát kell utazni. És igen Timi, kell érvényes útlevél, szóval itt az ideje, hogy megcsináltasd. Az oda-vissza út kb. 2000 Ft-ba kerül. Próbáltam egy térképet is berakni ide, de nem boldogultam vele, viszont itt van egy cim: http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://arok.intro.hu/download/hunmap.jpg&imgrefurl=http://oterkep.blogspot.com/2007/10/magyarorszg-auttrkp_26.html&h=3659&w=5104&sz=4647&hl=hu&start=10&tbnid=N2xwgVnWant1QM:&tbnh=108&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dmagyarorsz%25C3%25A1g%26gbv%3D2%26hl%3Dhu%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26sa%3DG
aki megtalálja rajta hogy hová kellene leutazni annak fizetek egy sört, na jó a Vikinek esetleg bort is.

Kajára és undorító mennyiségű piára napi 3000 Ft-ot számoltam, ami négy napra ugyebár 12000 Ft-ot jelentene. Tehát durván 20000 Ft-nál tartunk, de ez összeg inkább csak irányadó, mert ha sokan össze jövünk, és közösen vesszük a kaját és a piát akkor szerintem olcsóbban megúszhatjuk. A belépőt és buszt Ft-ban fizetitek, amit viszont költőpénznek szántok azt fel kell váltanotok dinárba, amit Szegeden bárhol megtehetek.

Ami még érdekes, és esetleg nem nyilvánvaló, hogy sátorozni fogunk. Tusolók vannak, de ez idáig még mindig csak hideg víz jött.
És a végére jöjjön a legfontosabb: Misi és Ádám az ég szerelmére kérlek ott ne kezdjetek el énekelni mert az Isten sem fog bennünket kihozni onnan élve!

Azt a rohadt, menyi sok hülyeséget írtam. Én ha nektek lennék biztos nem olvasnám el, inkább egyszerűen csak megkérdezném magamat.

Na puszi mindenkinek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Empty
TémanyitásTárgy: Re: 9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok   9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
9. Zentai Nyári Ifjúsági Játékok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A kedvenc csoportunk:D :: Életünk-
Ugrás: