A kedvenc csoportunk:D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kedvenc csoportunk:D

Minden kedves 3-as csoportos jelezzen magáróóól:D....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 2008/2009 tél

Go down 
+8
rrmisi
viki
b.szabi
timi
Ati
Réka
riro
Ádám
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

2008/2009 tél - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: hohó Réka, az első bukás nem a Tied ám! csak picit, és fel a fejjel!!!!   2008/2009 tél - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 3:52 pm

Szevasztok!
Dec 15-én megnyitottam egy szerencsétlen kezdettel a 3-as csoport vizsgaidőszakát!Sad
Szóavl elmentem belgyógyból, és egyet jegyezzetek meg: NE MENJETEK vARGA ALBERTHOZ! Egy köcsög kis arrogáns geciláda, aki az ovisok közé megy verekedni, hogy bebizonyítsa, milyen erős...
Amúgy kb. négy napot készültem rá, a kis könyvet kétszer átrágtam, szürke cuccok visszamondásával. Beküldött minket fél óra megvárakoztatás után két nénihez, akit én kaptam, azzal már találkozhattatok Ti is, vena jugularis lüktetéses aranyos nénike. akin a negatív status egy mondatát sem lehet elmondanii...Razz
Szóval kaptunk kb. fél órát, utána kérdezte, na mondja. Mondom Erzsi néni, 71 éves, fulladás panaszával érkezett legutóbb... Mi azhogy fulladás????? Közben bámul ki az ablakon, és hangosan röhög... mondom, nehézlégzés, dyspnoe. Milyen lehet a dyspnoe? Hááát van respiratorikus, cardialis, mérgezés okozta, ... NA NE KÖDÖSÍTSEN! ordít rám, két beteg csak pislog a szobában, hogy mi a fasz van. Hát még én. Mi okzhatja, kérdezi, gondoltam elmondom neki a négyes beosztást: nyugalomban, hétköznapi munka hatására, enyhe, komoly fizikai mun ka. Asssszongya a szarházi: ez a maga beosztása... És így ment tovább kb. 2 percig, közben egyszer kiszólt egy orvosnak, hogy : Né má ezeket a kis hülyéket.
Szóval gratulálok az ilyen embernek. Végén modta, hogy kettest kap, megfelel?
Mondtam, csak akkor ha van javítási leehtőség... és utána még oltott egy darabig.

Közben vagy nyolcszor éreztem magam úgy, hogy felrobbanok a dühtől.... Szóval ha bárkinek a rokona, vagy ismerőse, akkor tőle elnézést kérek, de ez ez ez egy szarházi fostalicska anyabaszó köcsög.
(jah amúgya vizsga, akik nem nála voltak, egy álom volt, egyszeri könyvolvasás, négyes, ötös:))

Jól esett leírni a szart...

üdv, cupp, hajrá mindenkinek! asszem holnap sűrű napotpotok lesz!!!
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

2008/2009 tél - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2008/2009 tél   2008/2009 tél - Page 6 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 12:57 pm

És íme...magaménak tudhatom a 2008/2009 őszi félév vizsgaidőszakának első bukását Surprised (mikrobiosz)
jó a kezdet Smile most már csak abban bízom, hogy a folytatás nem lesz hasonló kimenetelű. Azért egy hetet tényleg megéri rászánni...én a 4 napommal csak egy nagy adag mázli kíséretében rúghattam volna labdába Razz de azért a lehetőséget megadtam magamnak.
bízom benne, hogy Ti jól indultok, és hozzátok a színvonalat a szenvedések végezetéig Very Happy
Kellemes ünnepeket!
pusz
Vissza az elejére Go down
riro

riro


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 16.

2008/2009 tél - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2008/2009 tél   2008/2009 tél - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 5:06 pm

[b][i]Hello!

Nos, megpróbálom én is használni ezt az izét, bár nem vagyok egy netzseni... amit próbálok írni:

1: Attila: Leadtam a Jancsó portáján a cuccot:)

2: Köszönöm szépen Réka, felvettem az Apáthy portájáról a cuccot:)Very Happy:)

Mindenkinek sok siket, kitartást és kellemes ünnepeket, bukásban szegény, sikerekben gazdag újévet kívánok:)

üdv
Rita
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

2008/2009 tél - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2008/2009 tél   2008/2009 tél - Page 6 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 12:38 pm

szabi drááága!!!

élettan?????? sok sikert hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SmileSmile
eljött a nap, amikor zuhanyzom, megborotválkozom, és csinálok körszakállat:D:.....dani style:twisted: Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

2008/2009 tél - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: 2008/2009 tél   2008/2009 tél - Page 6 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 3:57 pm

Na sziasztok!!!

itt van a vizsgaidőszak, itt van újra.........és hát nincs többé magányos tanulás, mert itt a fóóórumunk, ami most kiegészült egy kis extrával.....
szóval menjetek el a http://harmascsoport.famundo.com ra.....itt a jobb felső sarokban jelentkezzetek be....
felhasználónév: harmascsoport
jelszó: 3ascsoport

ezután ha felül rákattintotok a calendar-ra, már indulhat is a jááték:D....szóval lécci mindenki írja már be azt a nyamvadt 3 vizsgáját, max. 15 perc, és legalább tudjuk, hogy ki mikor megy, illetve utána a nagy pihenésben a jegyet is beírhatná, és akkor tényleg mindenki áptudét lenne mindennel és mindenkivel.....
szóval csak odakattintotok mondjuk 8 órára az adott napon, baloldalt beírjátok, hogy ki és mi, illetve pipáljátok ki hogy all day event, aztán mentés....

és voiláááááá
puszi:)
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





2008/2009 tél - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2008/2009 tél   2008/2009 tél - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2008/2009 tél
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Szigorlat 2009
» "Szigorlat" 2009/2010
» Szigorlat 2008

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A kedvenc csoportunk:D :: Életünk-
Ugrás: