A kedvenc csoportunk:D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kedvenc csoportunk:D

Minden kedves 3-as csoportos jelezzen magáróóól:D....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szigorlat 2009

Go down 
+6
dekkat
viki
Ati
Dobi
rrmisi
Ádám
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Dani

Dani


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 7:39 pm

Hát sikerült-------------Mármint sikerült évismétlésre bukni.................
Ez van!
Mindenkinek köszönöm a 3 éves közös munkát.........................
Azért nekem a csoportom mindig ti lesztek!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeKedd Jún. 30, 2009 8:19 pm

Katinka, és mindenki, aki holnap megy!!

Nagyon ügyesek legyetek és iszonyatosan sok sikert kívánok!!!!!!!

Az erő legyen Veletek!
lol!
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 11:33 pm

bocs, hogy kicsit eltűntem, nehogy azt higyjétek, hogy oltalmazó szárnyaim alól kikerültetek:)....
utolsó erőfeszítéseket kell most már csinálni, aztán itt egy kurrrva jó nyár:)...
hajrá gyermekek, bízunk bennetek:) (wow, még rímelt is:D...)
és persze nincs hozzászólás poszter nélkül:D
Szigorlat 2009 Aqqw
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Dani

Dani


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 8:13 pm

Réka!
gmailon van......lefordítva.......meg a könyvben.......de olyan baromságok vannak benne.......áááááááááááááááá mikró szigó után egy kicsit tudománytalan....ááááááááááááááááááááááá


Kitartást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó lenne letudni jövőhéten!!!!!!!!!! jobb mint nyáron baromkodni vele! Csütörtökön találkozunk!!!!
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:15 pm

csatlakozom...igaz még soha nem csináltam ilyesmit, izgatott vagyok. najó:

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá


ezt az utálatos patológiát az utolsó héten már képtelenség betömködni az agyamba!!! azt hiszem ebből szeptember lesz....

valaki adjon már infót arról, hogy az opportunista izéket honnan tanuljam?! plíííííííz!!!!!
Vissza az elejére Go down
Dani

Dani


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 5:08 pm

Most már én is kivagyok............vagyis azt tudom, hogy kivagyok.......ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Vissza az elejére Go down
Dobi

Dobi


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2009 11:41 am

Kész vagyok!
Nemtom sikerül-e szerdán a kór! Imádkozzatok értem! Egyelőre elég emberfelettinek tűnik...

Dobi
Vissza az elejére Go down
Dani

Dani


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimePént. Jún. 26, 2009 8:04 pm

Sziasztok!
Hát.............izé--------------őőőőő szóval patosz jövő hétre marad------most úgysem lett volna 5ös...Smile
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeCsüt. Jún. 25, 2009 7:05 am

húúú, nem bírok nyugton maradni a seggemen..... de már csak a reggeli van hátra, aztán egy nagy nagy séta....
dani drága, végezd ki őket patoszon!!!! (remélem ebből csinálsz majd egy jó szóviccet...)
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeCsüt. Jún. 25, 2009 12:55 am

nah elteszem magam holnapra, már a fülemen is listeria folyik ki, és mindjárt eluralkodik rajtam a hisztéria:)
na nem ,azért ahhoz több kell, hogy engem kimozdítson valami a nyugalmamból....najó, nem, de akkor is.....
Ildi, ügyi legyél holnap, meg akik még holnap mennek, jönnek:)
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 10:20 pm

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 4:13 pm

Ati drág szívem a negyedévért repes...... de immár te is ott vagy:D.... nagggyon remélem, hogy holnap csatlakozunk páran hozzád, nehogymá egyedül maradj:)
igyál sokat, és ne piszkáldd Ildit:)
pápá...... a chlamydia legyen veled!!!!

Szigorlat 2009 Batman10
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 3:54 pm

NEGYED éves lettem!!!!!!!!

Kettessel átrugdosódtam kórból! Húúú, basszameg, mi volt, Diabét II., norm. anioin réssel járó metab. acid.

Mind a kettőről csak azt tudtam, hogy milyen sok minden mi volt odaírva, de, hogy konkrétan, áá.

Jó kedve volt, az biztos, meg jókat viccelődtünk, olyan felszabadultan feleltem, mint állat, mert végig úgy voltam, kibasz.
Ketttes, huh. Mégis mit gondolt magáról, ohgy megadta????!

NEGYED ÉVES VAGYOK:)SmileSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmileSmileSmile)Smile:SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Bocs, hogy mindenki orrára kötöm, de öröm van. Nagyon!!!

Áti, próbáld meg, csak ne add vissza, azt utálja, a nem megjelenttel meg tudja, hogy tudod a vizsgaszabályzatot és nem baszogatod, hoghy írja be az egyest.
Amit hallottam, mindenki mondta, hogy kijött a tanársegéd és továbbította ezt az üzenet...
De felelj!!
Csak át gondolod és a kezedben az index egy bőven elégségessel...Smile

Kitartást skacok!
Nekem már kivolta... HAJRÁ!!!!
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 1:45 pm

én semmi érdemlegeset...Sad....

Szigorlat 2009 00036010
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Dobi

Dobi


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 1:24 pm

Hali!

KÉRDÉS:
Kórból mennyire nézik rossz szemmel a nem megjelentet? Nem akarok pénteken égni. UV-ra gyúrok! Szal ki-mit tud?
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 9:19 am

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Haza akarok menniiiiii:D...
najó, már csak 1 napot kell végigszenvedni, plusz most már nincs hova halogatni a dolgokat....uccsó nap kávé, energiaital...... yippppiii:)
Szigorlat 2009 Cow-mu10
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 12:15 am

Timi sok sikert az etikához, a mikrot meg jövő héten legyűröd:D...

holnapiak, nagy nagy kalappal:D....ti lehettek az elsők, akik átlépik a bűvös küszöböt, és belépnek a negyedévbe.....jujjjjjjj de jó lesz nektek...!!!
affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2009 9:50 pm

Sziasztok!
Én ma voltam mikróból, és 3 nap nem elég rá. Embarassed
A gyak tételt meg csináltam. A gyakvezetőnknél voltam. Nagyon rendes volt. Az utolsó tételem helyett elmondhattam egy másikat, és összességében 3ast adott. (a fágtipizáláshoz semmit nem tudtam mondani, ez lett 2es).Amúgy nagyon kikérdezi.
Szerintem aki a tételekhez hozzá tud szólni, azt már átrugdossák. Kitartást mindenkinek!
Kati, te pedig ne csüggedj! A lényeg, hogy negyed éves legyél!!! cherry
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2009 9:43 pm

húú, az ilyen hányás kincs ám....fogdd fel tepsiben, oszt süsd meg...isteni:)
és még kurud sem lesz tőle...max gerstmann-straussler-schenker kórod....az meg jóóóóó..... nekem meg még egy napot kell ezzel szenvednem....igazából nem is tudom mit akarok, hogy legyek már túl ezen a nyomorult mikrón, vagy hogy legyen még időm tanulni.....
saját elmém foglya vagyok.....Sad s ha tudnék, meghasadnék, de még ahhoz is gyenge vagyok.....
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2009 8:34 pm

Cerebrofeculens hányásom van a holnaptól, a vizeletemben meg agyfasz cilinderek vannak, és különben is :

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid



ui:

ÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2009 5:43 pm

nyugi kati, a hasadás jó, a hasadás kell...olyan mint a genny...Smile
amúgy már nemazért, de ha pl holnap 5-öst kapsz etikán, akkor már megtört az átok, szóval nem kell jövőre annyit tanulnod.... ennek fényében szurkolok holnap:)
és egy kis boldogság...
Szigorlat 2009 Determ10
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
dekkat

dekkat


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2008. May. 19.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2009 4:48 pm

sziasztok!

csak hogy tudjátok, lehet hogy átok ül rajtam
egyszerűen nem tudtam eddig ötöst kapni,akármennyit is tanultam
jelzem a sebészetem 4-es lett,pedig elvileg mindent elmondtam,amit kérdezett egy kezdeti megtántorodástól függetlenül,amit végül ráadásul ki is javítottam
félve nézek az etika vizsga elé...
amúgy nehogy azt higgyétek,hogy nagyon elkeseredtem,csak egy kicsit kiábrándultam
s jelzem előre,hogy ha negyedéves leszek egyfolytában a könyvek felett fogok gubbasztani,hogy megtörjem az átkot,sőt már most kezdem,mert holnap etika
csak ennyit akartam nyavalyogni

puszi mindenkinek

sok sikert a holnapiaknak és mindenkinek

ui.:előre sajnálom a sok csoportbulit,amit ki kell hagynom

ui.:lehet hogy túlzásokba nem kellene esnem.egy-két csoportbuli biztos bele fog férni,ugye?! Wink

ui.:nem-nem!tanulni kell!

ui.:azt hiszem kezdek hasadni... Neutral
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2009 12:14 pm

hajrááá timi!!!

ezt meg hallgassátok meg a zenért, nagyon jó, motivál, hogy küzdjünk:)
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 10:20 pm

Uuuuutáááááááálom a mikrót. Az én agyam már semmit nem képes befogadni. Egy egyszerű mondat felett fél órákat ülök. És holnap mindenféleképpen el kell mennem, legalább a gyakorlati részt megcsinálni. Szerintetek nyitnak még helyeket jövőhétre? Question

Amúgy volt valaki múzeumok éjszakáján? Nekem ez a kis lazítás elkellett így patosz után. drunken

Pussz mindenkinek és kitartást!!! Exclamation
Nemsokára itt a 4.év. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2009 8:29 pm

csak hogy a mikorbioszos vonulatot fenntartsam:)

Szigorlat 2009 12096710
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Szigorlat 2009 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szigorlat 2009
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» "Szigorlat" 2009/2010
» Szigorlat 2008

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A kedvenc csoportunk:D :: Életünk-
Ugrás: