A kedvenc csoportunk:D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kedvenc csoportunk:D

Minden kedves 3-as csoportos jelezzen magáróóól:D....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szigorlat 2009

Go down 
+6
dekkat
viki
Ati
Dobi
rrmisi
Ádám
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2009 12:01 am

ja, és ha valakinek véletlenúl depis hangulata lenne, ajánlom ezt figyelmébe.... nem azt mondom, hogy feldob, de tök szép, ezt hallgatom egész nap:)

Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2009 11:57 pm

BBBBBBBBBBBBBBBBBBB!!!!!!

a minden nap történő nyafogással, hogy valami hasznosat is csináljak, lebetűzöm az abc-t:)

Szigorlat 2009 - Page 5 My-dad10
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2009 7:51 pm

Gratulálunk KATI!!!!! cheers lol!
Vissza az elejére Go down
dekkat

dekkat


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2008. May. 19.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2009 5:01 pm

Sziasztok!

végre én is abszolváltam az első vizsgámat
jelentem alássan négyes lett
beugró jól sikerült
boncterem Németh Pistinél kettes,ami kicsit fájt
Kemény Évánál 3 (nagyon jó kis tételek voltak,meg kell mondanom)+1 tétel a jobb jegyért(bact.pneumoniák)illetve Basedow-Graves metszet
nagyon kedves és jó fej.sokat kérdezz,de ki lehet bírni

most alszok egy nagyot,mert sokak szerint rám fér
hát igen a tanulás oltárán fel kellett áldoznom a szépségem Crying or Very sad

kitartást mindenkinek

millió puszi
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2009 12:56 pm

maiakról valaki valamit????
SENKI??? az jó jel, akkor még vizsgáznak:)

Szigorlat 2009 - Page 5 Death10
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 11:50 pm

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
hát basszus feldobtad az estémet:) ez volt az első vizsgád??? bocs, már nem nagyon tudom követni hogy ki merre hova mikor?????
DE GRATULA!!!!!

ja, és hogy hívják a leukémiás hivatásos sofőrt?
???
kemotaxis

pápá
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Engelhardt Gábor

Engelhardt Gábor


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 04.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 10:08 pm

Na kedves véreim és testvéreim! Én is ma voltam pathológiából és a beugrón tovább jutottam de a metabolikus szindrómához egész mást írtam meg a kahexia helyett leírtam a az atrópiát! Erre az Iványi odajött hozzzám és mondta hogy ezért nagyon meg fog szenveszteni! Gondoltam de kurva jó nekem így! A boncteremben kaptam egy áttétes tüdőrákos tüdőt meg kikérdezték az aidset. A tüdőt jól tudtam arra 3/4-et kaptam az aidsre meg 5-öt ami mellesleg nem vágtam annyira, de ki érti ezt. A profnál kihúztam a az exsudatióval és fibrózissal járó krónikus gyulladást az infektív endocarditist meg a prosztata gyulladásait és hiperpláziáját. Ezek után ahogy ígérte elkezdte kérdezni a kahexiát meg a metabolikus szindrómát jó részletesen és aprólékosan. A végén meg adott egy diffúz B sejtes limphómát. Erre azt mondtam hogy nyirokszövet nagy B sejtekkel és még egy picit belekérdezett ebbe is. És a végén megkérdezte hogy egy 4 esben kiegyezünk e?
Amúgy a beugrón 11-ből 5-öt meghúztak meg a boncteremben még 1 embert de a többieket a végén már nem bántotta annyira! Reggel mikor mentem pont akkor jött biciklivel sisakban meg ilyen lábra akasztható foszforeszkálós masnis szarsággal. Tök cuki volt! Ha valaki úgy érzi hogy őt sérelmek érték vagy igazságtalanok voltak vele az Iványié a bejárat mellet lévő szürkéskék montain bike sárga lakattal a Mikóé a szürke v70es Volvó a Kemény Éva meg az 1-es villamossal jár! Ja és avégén Gergő gratulált bár szerintem az elején amikor felügyelt az írásbelin nem ismert meg pedig én még gyakorlatra is jártam! Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 7:38 pm

na sziasztok!!!

Istenem, ha fele annyi lelkesedés szorult volna belém mint Dobiba pirat
de ne izgulj, most már látom egészen más is a hozáállásod, úgyhogy tutira menni fog!!!!!! Hisz az nem lehet, hogy annyi szív hiába onta vért...!!!!
Réka, gratula, azoknak meg akiket már lezárt az etr-klub, sok sok sikert, ékesebb a láncnál a kard...(mi van a velem????Very Happy)
szóval hajrááááááá

és ünnepeljünk monica lewinskyval.....Smile
Szigorlat 2009 - Page 5 224311
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
viki

viki


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 7:31 pm

Attila (Dobi), csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Remélem mostmár a pozitív hozzáállással együtt melléd szegődik egy nagy rakás... Embarassed szerencse is! Én szurkolni fogok.
És kedves Attila(csíkos Wink ) hidd el a kórnál szarabb még a mikró sem lehet. Legalábbis én most így érzem confused
De megcsináljuk Exclamation Ugye Question na jó semmi panasz inkább tanuljunk!
Mindenkinek visszamenőleg gratulálok és sok pusz
Ja és éljenek a Zuni indiánok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 6:45 pm

jah ,elolvastam a B terves bejegyzésed Dobi, és abszolút nem vágom, mire reflektáltam utána, én azt hittem, leírtad, hogy pakolgattad a vizsgákat a naptárba, de mondom, most, hogy elolvastam, úgy tűnik, csak álmodtam. pf...
Bocs, ha bárki sértőnek találta...

hali!
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 6:38 pm

Kedves Druszám!
Borzasztóan sajnálom, hogy nem sikerült a patoszod, abszolút egyetértek a hozzáállás dologgal...
De örülök, hogy most újult erővel veted bele magad a tanulásba!

Mindent bele, ezúttal sikerülni fog!
afro

Réke, Neked gratulálok!
ui: szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro szarmikro

A holnapi csapatnak sok szerencsét, sikert, kalapszart!!!

hahó
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 4:09 pm

Sziasztok!
Először is: sajnálom, Attila, hogy nem jött össze ez a patosz-dolog. De amilyen határozottan eltervezted, hogy márpedig sikerülni fog, én nem féltelek Smile
Másodsorban: klinikai diagnosztikából egy jófej fiatalos hapsi vizsgáztatott. (Bocsi, kétszer néztem meg a nevét, de mindkétszer elfelejtettem Very Happy ) A végeredmény egy pufók ötöske. Végre egy kis sikerélmény haha cyclops
Kitartás továbbra is!
p

apropó: a prof. titkárnénije erősködött, hogy márpedig amíg nincs igazolás arról, hogy leadtuk az összes köpenyt, addig le sem adhatjuk az indexet az irodában...erről tud valaki valamit??
Vissza az elejére Go down
Dobi

Dobi


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2009 11:09 am

Na Kispajtások, Dobi Apó meséje következik!
Már SAJNOS túl is vagyok a patoszon, a várható eredménnyel. Hihetetlen amit az elmúlt két napban műveltem, és meg is van az eredménye. Egyszerűen annyira elfogyott a hitem a patosszal kapcsolatban, hogy szinte én győzködtem a környezetem, hogy NEM FOG SIKERÜLNI! Végül is igazam lett...akkor most örülnöm kéne? Very Happy Azért azt talán nem, mindenesetre igyekszem ebből a mélyzuhanásból most valami jót kihozni. Megragadom a botkormányt, kezembe veszem az irányítást és a gép orra lassan emelkedni fog, míg végül az utazómagasságba érve kétségtelen lesz a célhoz érés, és a landolást az utasok kedves-bugyuta éljenzése és tapsvihara fogja kísérni!
Szóval EZ LESZ, ha bele döglök is! Very Happy
Éééés, a legfontosabb! FEJBEN dől el minden! Tessék úgy hozzáállni a vizsgákhoz, hogy minimum sikerül! Én leginkább itt rontottam el a dolgot. Azt még nemtom, hogy fogom feltuningolni a hozzáállásom, de sztem a pánik majd megoldást hoz. Razz
Amúgy a kérdések jók voltak, írtó szégyen, hogy nem szedtem össze egy kettest.
1) Cachexia (4)
2)Az elhízás mire hajlamosít (Cool
3)Metabolikus sy. (Cool
4)B sejtes lymphomák (?)
5)benignus malignus daganat összehasonlítása (?)
No, akkor ÚJÚLT ERŐVEL, és elszántan tovább a hosszú úton!
Hajrá mindenkinek, és írjatok, hogy mi van veletek, ill. hogy kiről mit tudtok!

Csövi:
Dobi
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 01, 2009 8:51 pm

Ez nem szövevényes. Én konkrétan teljesen át tudom érezni a dolog lényegét. Tekintve, hogy lassan másfél hete bxódom a patosszal és jelenleg még a második félév felét sikerült megemésztenem. Szóval nem kérdéses számomra, hogy e nemes tantárgy méltányossági hétre lesz száműzve. Vagy megint kiiszom egy üveg bort, és rábízom magam a jóöreg szerencsére Wink Egyszer úgyis muszáj megpróbálnom...
Holnap pedig farkasszemet nézek a sebészeti klinikával. Aztán beszámolok, hogy 4 órányi megfeszített "tanulás" mennyire elég Razz ... Remélem egy kettesre igen...mert ha nem akkor...
...vizsga után iszom meg kárpótlásként azt a jólbevált üveg bort Very Happy
(és még mielőtt azt hinnétek, hogy alkoholista leszek Smile nem szándékozom ilyesmit tenni...egyszer elég is volt Very Happy )
Attila: sok szerencsét a patoszhoz!! menni fog az, csak bízz magadban!! Wink
u.i.: a rohadtsok idővel azért vitatkoznék...kíméletlenül el tud minket kapni a nyár. Cool
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jún. 01, 2009 11:50 am

Dobi, köszönjük, hogy megosztottad velünk szövevényes vizsgaéleted:) Párszor még újraolvasom, hogy megértsem a dolog essentiáját:)
Utálom a mikrot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect

Szóvalhogy Dani, nemcsakhogy a mikróhoz respect, de a viccen majdnem lefordultam a székről:)

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ádám, kitartást, meg a többieknek is!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ study
Vissza az elejére Go down
Dani

Dani


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeVas. Május 31, 2009 2:38 pm

Zsákos Bilbó és Frodó beszélgetnek:
- Mostanában nagyon unatkozom - mondja unottan Frodó.
- Talán keresned kéne egy hobbit...

Aki tud, és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki nem tud, és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki tud, és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt pedig hagyjátok!
Vissza az elejére Go down
Dobi

Dobi


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Május 30, 2009 10:13 pm

Ja és Ildi, Ati nektek is nagy-nagy gratula! Csak így tovább! Wink

Pá!
Dobesz
Vissza az elejére Go down
Dobi

Dobi


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Május 30, 2009 10:02 pm

Sziasztok!

Először is örülök Viki, hogy jól alakultak a dolgok! Király kis csoportod van, nem! Very Happy
Aztán kedden megyek patoszból. Vizsga előtt szoktam érezni, hogy összeáll az anyag, de ez az érzés még nem nagyon jött el. Be is vagyok tojva kicsit. Ha nem sikerül, van B terv. És abba az augusztus is be van kalkulálva. Max. az történik, hogy írtó sok időm lesz mindegyik vizsgára és rohadt jó átlagot csinálok! Cool
Na, gondoltam ezt elmesélem!

Üdv:
Dobi
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimePént. Május 29, 2009 11:41 pm

Sziasztok!

Jó ideje most olvasom először a fórumot, úgyhogy a bejegyzések alapján végig izgultam Viki húgának a történetét és így utólag már csak a gyógyulási örömömmel tudok a dologhoz hozzájárulni!!!

Ildi 5-t kapott kórból:)Smile:)Egy kis jelzés magunkról is:
cheers bounce
Még tédékára is el akarta csábítani, dehát....
elephant
Én meg átmentem patoszon:) 3!!!!! Iványi kicseszett jófej volt!!! csak a tételek voltak szarok (motoneuron bet., prion bet.; kémiai cc.genesis; bronchiectasia; metszet: R.A.)
meg a teszt és a boncteremben a papillitis necrotisans-os vese sem segített jobb jegyhez. De A LÉNYEG: egy null enküknk is:)
Mindenkinek kitartást!

Puszszszszsz! Meg csőváz meg Danigrat.!
Vissza az elejére Go down
viki

viki


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimePént. Május 29, 2009 11:22 pm

Kedves Csoporttársak!

Örömmel tudatom, hogy ma hazaengedték Zsófit!!! cheers Persze még szed egy halom gyógyszert és visszajárunk kontrollra, de lényeg hogy a nehezén túl vagyunk. Szóval mégegyszer nagyon szépen köszönöm hogy gondoltatok ránk, és mivel ilyen hatásosnak bizonyultak e kóbor imák remélem nem haragszotok, ha máskor is igénybe veszem ezt a fantasztikus csoport terápiát Very Happy
Szóval most már én is belevetem magam a tanulásba és remélem ezután már csak az anyag mennyisége miatt nyafogok nektek Laughing
Millió puszit, szerencsés vizsgákat és sok jó jegyet mindenkinek Exclamation
Vissza az elejére Go down
Dani

Dani


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2008. May. 15.
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimePént. Május 29, 2009 8:47 pm

Sziasztok!!!
Na örömmel tudatom kedves csop.társaimmal, hogy a mikrobigyológia szigorlatomat ma 4essel letudtam Mándinál........ááááááááááááááááááááááááááááááááá cheers cheers cheers cheers cheers affraid affraid affraid
Végre megszabadultam az intézettől!!!!!!!!!!!!! rendeer
Viki! Jobbulást a húgodnak!!!
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimePént. Május 29, 2009 7:20 pm

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, najó, most kiadtam magamból.....Smile
de így se sokkal jobb..... ezt az évet ketté kellene szedni....majd indítványozom:)

Szigorlat 2009 - Page 5 Tradit10
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
viki

viki


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 28, 2009 2:55 pm

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltatok ránk úgy tűnik használt, mert Zsófi ma már nem volt lázas!!! Very Happy
Valószínűleg hat az antibiotikum és bár még nagyon kell rá vigyázni és figyelik a vesefunkcióit ez már fél sikernek számít. Remélem holnap még jobb hírekkel szolgálhatok, és mégegyszer köszönöm, hogy ebben a zűrzavaros időszakban is szakítottatok ránk időt.
Sok puszi és jó tanulást
Vissza az elejére Go down
Dobi

Dobi


Hozzászólások száma : 31
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 18.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 28, 2009 11:33 am

Kedves Viki!

Azt hiszem mindannnyiunk nevében mondhatom, Veled/Veletek vagyunk lélekben és nagyon szorítunk a húgod jobbulásáért!
Tudom milyen kórházba kerülni. Nagy ilyenkor az aggodalom, de a legjobb gyógymód a család szerető támogatása és bíztatása! Sok erőt mindehhez, én meg vagyok győződve a sikerről!
Adjon még ehhez kis segítséget egy dal: Kelly Clarkson - Save you (https://www.youtube.com/watch?v=mh2tF5-V6pc) Még ha nem is tökéletesen vág ide, de a refrént ajánlatos komolyan venni! Smile És ezt a vizsgázáshoz is merem ajánlani mindenkinek! Hallgassátok meg!

Üdv:
Attila
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Május 28, 2009 1:47 am

akinek sok ideje van, ezt próbálja ki:)
http://people.inf.elte.hu/csala_g/MultitaskingTest.htm
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Szigorlat 2009 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2009   Szigorlat 2009 - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szigorlat 2009
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» "Szigorlat" 2009/2010
» Szigorlat 2008

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A kedvenc csoportunk:D :: Életünk-
Ugrás: