A kedvenc csoportunk:D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kedvenc csoportunk:D

Minden kedves 3-as csoportos jelezzen magáróóól:D....
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szigorlat 2008

Go down 
+8
Réka
Ati
rrmisi
viki
Borisz
timi
b.szabi
Ádám
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 9:58 pm

Réka!

Nálam van egy fejlődéstan jegyzet, igaz nem kértem, és azt sem tudom, hogy került a szobámba. Ha kell azt oda tudom adni. Most nem vagyok Szegeden, de ha Danit, vagy Anettet megkeresed, ők továbbítják neked.

Tegnap kezdtem el anatot tanulni, de már most halálosan únom! Mi lesz így velem? confused
Bárcsak már Zentán ihatnánk a behűtött sört...
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: kikapcs   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 7:21 pm

Hátha valakinek zsibbad az agya, mint nekem éppen:



- Miért csak négy osztályt végzett Kukorica Jancsi?
- Mert az ötödikben lemorzsolódott.


Vonaton az egyk fülkéből :
- Orvost!! Van itt orvos?!
Egyből odasiet egy férfi :
-Orvos vagyok, ki kért segítséget?
Mari néni ceruzával a kezében, csillogó szemmel :
-Torokbetegség, 6 betű.....

SZABI, ez Neked szól:

Agreszív kismalac egy galambot tart a kezébem, símogatja a
fejét, közen becézgeti:
- Tubitubitubi tubitubitu... Egyszercsak fogja magát,
kicsavarja a galamb fejét, majd megszólal: .... or not to be!



- Gazsi! Gondolj egy számra!
- Megván.
- Felezd meg!
- Megván.
- Most oszd el néggyel!
- Megván.
- Na mi jött ki?
- Sön.
- Te Dodó! Melyik számra gondoltál?
- Ájkengetnó szatiszfeksön... rabbit
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 7:09 pm

huhu!

Én nem figyelek eléggé, vagy csak nem lett leírva ,hogy ki megy holnap anatból?
Mert hogy bárki is légyenlettottanazavalaki, háttttttt, mivel nem kezdünk mondatot,, mindent bele!!!

Van az a mennyiség, amit az örökokosaink sem képesek maradéktalanul megtanulni???Crying or Very sad Ajjjjjaj... Ti vagyítok a legjobbak, úgyhogy nagy háttérdrukk előtt álltok !!!!

és ha valakinek nem is sikerülne elsőre, még mindig jobb, mintha amputálni kéne az egyik lábát:) Rotyog, fő az optimizmus, Viki!
A bikémben meg az a jó, hogy egy idő utén immunis (mentes,mentesített/s.k.Benedek/) leszel az enzimnevekre...Smile

pussz, üdv, éljen a mi kedven csoportunk:)
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 6:54 pm

Szükségem lenne a fejlődéstan jegyzetre (amiről azon bizonyos antropmentes keddi nap óta nem tudok semmit:) ) szóval, ha vki birtokol ilyesmit, és szegeden van és zaklathatom kölcsönkéréssel-fénymásolással, akkor az írja meg ide:) előre is köszönöm!!
Hajránk! cheers
u.i.: Szabi! mégeccer köszi, hogy személyeddel gyarapodott a tegnapi hallgatóközönségünk:) ugye, h egy kis jazz után jobban megy a tanulás?! Laughing
Vissza az elejére Go down
rrmisi

rrmisi


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 6:41 pm

Sziasztok!


gratulálok mindenkinek!!!

Vikinek: a TIKben hamarabb megtalálsz, úgyhogy ha a koliban vagy holnap este 6 után beugrom én érte. én csak kb 8ra megyek vissza a koliba. Az anathoz meg: nem lehet ennyi idő alatt megtanulni, de még több idő alatt se. Úgyhogy tanuld úgy, hogy mindent nézel (egy kicsit összevissza), és reméljük jó embernél jó tételt húzunk!!!!!!!

Amúgy most úgy érzem el vagyok vele veszve, nem gondoltam, hogy ilyen sok.

Sok sikert a holnapi anatosoknak!

És még egyszer gratula mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
viki

viki


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 10:05 pm

Én is gratulálok mindenkinek (olyan régen voltam, hogy fel se tudom sorolni) Smile
Amúgy ha valaki tud vmi bíztatót mondani anattal kapcsolatban az most nagyon jól jönne. Asszem kezd elfogyni az erőm pedig még neki sem fogtam.
Misi a hypothalamus jegyzeteddel meglátogatnálak csütörtökön, ha a koliban vagy és bocsi hogy eddig elmaradt Embarassed
Mindenkinek hajrá
Vissza az elejére Go down
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 6:29 pm

Már alig várrom, komolyan csak Zenta tartja bennem a lelket. Nem is gondoltam, hogy ilyen sokan jönnek a csoportból. A barátnős viccedről jut eszembe Attila, remélem az Ildi is jön, mert tudjuk milyen vagy ha egy kicsit felöntesz a garatra…
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 6:05 pm

És Ati, hogy állsz a Bi-káddal???Smile
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 5:33 pm

b.szabi írta:
Kedves tőled Attila hogy így aggódsz értem. Sajnálattal hallottam hogy 2-est kaptál, de legalább megvan, csak így tovább!

édes vagy Szabikám, hátha Te is átevickélsz valahogy és ha minden jól megy Zentán együtt ünnepelhetünk/mint az albá szamár... tongue
és felidézném Neked akedvenc viccemet:

Két ovis beszélget:
Képzeld van barátnőm!
Igen? És milyen?
Háááát, még csak négy éves, de a teste olyan, min egy hétéveséSmile

Réka, rutinos tesi elhagyó vagyok, semmit nem kell csinálni!!!! hál isten.
és amikor ketten álruhában követnek, na az a Bi-kém, ami egy szar

sajnálattal csőváz
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 5:08 pm

Jajjjjj, hogy pezseg a fóóórum:) afro
asszem mindenki szívesebben olvasgatja, mint a tankönyvet:).....és ez "legális lógás"
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 5:01 pm

Kedves tőled Attila hogy így aggódsz értem. Sajnálattal hallottam hogy 2-est kaptál, de legalább megvan, csak így tovább!
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 4:55 pm

köszi:) ez most megnyugtatott...néha terjengtek rémhírek ezzel kapcsolatban, de ha Te megúsztad... pirat
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 4:17 pm

Én a múltkor csak hagytam a fenébe, nem kell beiratni az egyest, ne is foglalkozz vele.....legalábbis senki sem szólt:D
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 3:21 pm

Ha vki tud információkkal szolgálni a tesikurzus-nem-teljesítés-aláíratását illetően, azt megköszönném:) szokás szerint nem vagyok képben... Rolling Eyes thx
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 2:17 pm

köszi Kati:) én is az ellenáramlást húztam:)

És helyesbítenék:
A MI MEGAJÁNLOTTASAINK SOHA? DE SOHA NEM IDEGESÍTENEK FEL SEMMILYEN VIZSGÁTZATÓT:)

és szent a béka
pusz
Vissza az elejére Go down
dekkat

dekkat


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2008. May. 19.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 1:46 pm

sziasztok
élettan:én vázlatosan írtam a papírra először
aztán másfél órás várakozás után a fogalmakat kifejtettem,de jobb esetben csak fél órát kell várnod
Benedek tuti hogy kérdezgetni fog,ami éppen érdekli,azt megkérdezi,és nem lesz időd a papíron nagyon kutatgatni
logikusan!,meg ha átlátod a témát nem lesz semmi baj
ja, és vese ellenáramlású sokszorozást ne húzzátok,mert azt nála jobban nem tudhatjátok
ha mégis,akkor pedig miért jó ez a rendszer?kérdésre biztos kell válaszolni+ szabadvíz clearance jelentősége(ez tegnap is volt)
neked Ádám úgyis menni fog
többik pedig pozitív mantrákat mondogatni és hozzátok ki a legjobbat magatokból
gondolkozzatok és túlélitek:)
alapdolgokat mint szívciklus alatti változások,nem szabad eltéveszteni,tegnap ezért valakit meghúztak
menni fog mindenkinek,csak nyugi
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 1:40 pm

Igen igen, mindenki nagyon ügyes, kivéve Te Szabi, mert Rólad még aztán semmit nem tudok, azonkívül, hogy képbe vagy a legújabb filmpremierekkel cyclops
Borke, elfelejtettde az alapszabályt: a csakneazthúzzamki tételekre NEM SZABAD GONDOLNI!!!!
Azok nincsenek is benne a tételsorba, sajtóhiba semmi egyéb, What a Face ilyen hozzáállással pedig biztos nem húzod ki őket:)
ezt mindenkinek ajánlom figyelmébe, a 4. vizsgaidőszak után, MINDEN tantárgyból találtam vizsga után olyan tételeket, amik azt sem tudtak, hogy léteznek:)

Kati, nincs azzal baj, hogy a földi halandók is felidegesíthetik a proffot, de NEM mi vagyunk elöl..., sajnos a feszkórátája gyorsan lecsusszan, mellesleg nem legelőször voltál?Razz
1:1 silent

és Csajok, tényleg szenzációsak vagytok!!!!!! (Kati TEis:))
remélem, pénteken Ildi is belép a dicsőség sorotokba, így tovább!!!!

Ádám, Misi, hogy álltok?
hali bounce
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 1:22 pm

Én is gratulálok nektek Csajszik! Surprised
...a leírtak alapján egyre jobban félek az élettantól...
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 11:35 am

Timi, Borka, Kati, egyszerűen elalélok a csoport lányai miatt:D.... Ügyik vagytok, mindenki élvezze a megérdemelt pihenését:)
Kati!! Akkor ugye nem az a lényeg, hogy mindent kapásból leírj a lapra, hanem csak a lényeget, oszt majd belekérdez.....?!?!
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
dekkat

dekkat


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2008. May. 19.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeKedd Május 27, 2008 11:00 am

sziasztok!
végre én is jelentkezek Wink én is tegnap voltam élettanból Benedeknél.egész jó tételeket húztam,bár először kissé lefagytam az alapanyagcsere olvastán.másfél óra kidolgozás után belibbent a prof,hogy na kezdhetjük,hát én mentem is kezdeni,mert nem akartam még két órát ott ülni.
nekem megnézte az esszémet,meg a gyak jegyzetem egyik adatába is belekötött,hátha fiktív...de kimagyaráztam,ami tetszett neki.nem tudhatta,hogy a mi Timinket nem igazán húzza fel a kemény fizikai munka Very Happy utána mondta kezdjem a vizeletürítéssel...ha kihagytam vmit,megkérdezte.jelzem,nagyon szereti melyik ideg honnan jön,pontosan melyik gerincvelői szegmentumból!ahol tudjátok nézzétek meg(például vizeletürítés,rectum beidegzése).a szakkifejezések nagyon érdekelték,ami jobb ha megy az embernek.nem baj ha nem szó szerint mondasz egy fogalmat,ha benne van a lényeg.egyedül az elején mondhattam a tételemet,utána elkezdte felpörgetni.a fontos dolgokra kérdezz rá,és belemegy amibe csak akar...
amúgy kedélyesen elbeszélgettünk.gondolkozzatok,mert azt szereti,de az időt annyira ne húzzátok
ha tudtok menjetek,minél hamarabb felelni,mert később elkerülhetetlen,hogy valaki fel ne idegesítse a proft(ja és Attila: nem feltétlenül egy megajánlottas fogja ezt megtenni,más földi "halandó" is felhúzhatja a vizsgáztatót)
amúgy ötöst kaptam cheers
mindenkinek gratulálok,s sok sikert a továbbiakban is
Vissza az elejére Go down
Borisz

Borisz


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. May. 17.
Age : 36

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2008 11:41 pm

Ja és a többi nem regizett emberkéről senki nem tud semmit??? Ők hol vannak??? Mi lett velük???
Vissza az elejére Go down
Borisz

Borisz


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. May. 17.
Age : 36

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2008 11:38 pm

Végre én is idekeveredtem...Nagyon-nagyon gratulálok mindenkinek cheers !!!!! Igazán ügyesek vagytok... king Timi én is bénáztam utánad.. Very Happy bár én mind a 3 húzásnál olyanba nyúltam bele, amiért előtte való este imádkoztam, h csak lécci azokat ne... De....de...szóval ezért a jutalmam egy ketteske lett...de legalább túl vagyok rajta...
Vissza az elejére Go down
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2008 10:16 pm

Gondolom az én bénázásomról már mindenki hallott. Szóval csütörtökön nem sikerült a bikém, de ma kaptam egy 4-est Duxnál. És szerencse tényleg kell hozzá! Kösz Szabi a chips-et! Smile

Attila, ma olvastam, amit a Pulzusban írtál, és nagyon tetszett. Főleg a "Csillagok alatt orvos születik".

Réka, neked pedig gratulálok az 5-ösödhöz! És nagyon sajnálom, de holnap nem tudok ott lenni. Itthon vagyok. De majd bepótolom! Lélekben ott leszek!
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2008 5:46 pm

Hát csak gratulálni tudok:) ügyi vagy, de vigyázz, az anat nehezebb, legalább 5 nap kell rá pirat , plusz örülünk, hogy a csopvez is itt van a fórumon:D.....gyűűűlünk emberek!!!
akkor nem is olyan vészes ez a nap, katinka 4-est kapott élettanból, sárynál volt....bár én aszittem, hogy ő csak kollokvizál vagy mi a fene.....
és ti, többi regisztrált felhasználó???? meséljetek:D
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2008 5:27 pm

Én ott leszek Shocked
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szigorlat 2008 - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szigorlat 2008
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Szigorlat 2009
» "Szigorlat" 2009/2010

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A kedvenc csoportunk:D :: Életünk-
Ugrás: