A kedvenc csoportunk:D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kedvenc csoportunk:D

Minden kedves 3-as csoportos jelezzen magáróóól:D....
 
KezdõlapKezdõlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szigorlat 2008

Go down 
+8
Réka
Ati
rrmisi
viki
Borisz
timi
b.szabi
Ádám
12 posters
Ugrás a következõ oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzõÜzenet
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2008 8:13 pm

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2008 4:00 pm

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
(aki osztja véleményemet, csatlakozzon egy nagy ÁÁÁÁ-val cheers )
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2008 1:48 am

Rolling Eyes köszönjük Ádám, hogy most már otthonunkba is elhoztad a Szotéból jól ismert JTLF (John Travolta-Like Faktor) - t What a Face
nos, most 211 oldal Rõlik után kiszámoltam, hogy mivel 20-an vagyunk, mindenkinek 3 szigorlat, plussz legalább a csoport fele bukunk valamibõl egyszer, az mondjuk hetven vizsga, van összesen 30 vizsganap, szóval akkor statisztikilag ma is vizsgázik valaki közülünk, ami annál jobb, mert akkor Ti, statisztikailag ketten, vegyetek magatokhoz egy kalap szart, és hajjrá Nektek!!!!! cheers
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 08, 2008 9:40 pm

Jesszusom, csak még egyszer táncoltathatnám meg a lányokat erre: https://www.youtube.com/watch?v=EG4td8zudUU
de szép idõk voltak azok!!!! bounce
Very Happy puszi
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
viki

viki


Hozzászólások száma : 30
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2008 9:19 pm

Menten esre hasok Attila nagggyon gratulálok! Gábor neked is gratula azt hiszem ezért én is odaadnám minden karomat:) És megint gratula mindenki másnak akirõl eddig lemaradtam Embarassed
Timi neked meg hattalmas kalappal! Én csak csütörtökön megyek de csak azt lesem, hogy biztos legyen még idõpont utána is a második körre. Ezt nem lehet megtanulni az fix, de szerencsénk még lehet. Végül minkenkinek hajrá!
Cupp
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2008 4:26 pm

farao afro
le a káláppál:)
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2008 3:26 pm

lol! cheers king

Éljen Ati!
Nagyon ügyes vagy!
Én kedden próbálkozom anatból. Elég reménytelen. De hátha szerencsém lesz.
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 06, 2008 11:00 pm

A paraszt bácsi kifogja az aranyhalat, és így szól hozzá:
- Ha vissza dobsz teljesítem 1 kivánságodat.
- Rendben, keverd össze a kontinenseket:
- Ausztrália legyen Európa helyén, Amerika Ázsia helyén,
Afrika Amerika helyén.
Hát...- felel a hal - ez nehéz, nem kérnél valami mást????
- Értsem meg a nõi logikát!!!
Erre a hal:
- Hogy is volt az a kontinenses?





amúgy meg írjatok!!!!!

Borka, nem vagy iwin!!!!!!
Láttuk Ildivel, hogynemvagy:)
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 06, 2008 10:52 pm

Pistike hazaér az iskolából, amint belép az elõszobába
hallja ám, hogy:
- á...b...c...d...
Elindul körbe a lakásban, hogy kiderítse mi is a hang.
Fürdõszobában semmi, konyhában semmi, étkezõben semmi. Amit
belép a nappaliba, látja ám hogy az ablakon betûz a Nap...

- Te, én napról napra szórakozottabb vagyok. Tegnap a
buszmegállóban vettem észre, hogy nincsen rajtam alsógatya.
- Az semmi, én a munkahelyemen vettem észre, hogy egy
fogkefe lóg ki a fejembõl. De nem is ez a félelmetes.
- Hanem?
- Hanem például egy medve.

Ment a négergyerek át a búzamezõn.
Rálpépett egy taposóaknára és BOOM!
...így lett a CHOKAPIC...
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: juppi   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 06, 2008 9:36 pm

sziaaaaaaaaaa!

Nna, látom, a pezsgés itten már nem annyira pálya:( Pedig nagyon hiányoznak nlkem az öninformatív idecsinálások!!!

Én bezzeg! Olyat kaptam!!!! Négyest Zádornál!!!! Énis fogadhatok végre némi gratulációt:)


yummi yummi yummi

Shocked Crying or Very sad Razz Razz Laughing Twisted Evil Rolling Eyes Wink Arrow @ cyclops tongue I love you Idea Cool

namegaztán tök jófej volt, Anett is kapott egy hármast és nem vágta ki õt sem, amin õ meglepõdött, mármint kívülrõl v aalahogy így:)
merthogynemámakart senkisem hozzá menni, hiába olvasta odakint a gyak vezetõ a neveket, mintha meg sem hallották volna a devizások...pfff

a legjobb akkor volt, amikor valami csing shu po-t olvasott, volt ott egy db vágott szemû sárga, de mintha ottse clown

no én meg aztán örülök ma, de még egész józan vagyok, puszi szabi borka timi viki megatöbbiek

https://www.youtube.com/watch?v=SDNaoUyjXPQ&feature=related
Vissza az elejére Go down
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 06, 2008 3:00 pm

cheers
Ügyes vagy Gabi!
Én olyan boldog lennék, ha nekem is meglenne! De egyre reménytelenebb a helyzetem.
Vissza az elejére Go down
Engelhardt Gábor

Engelhardt Gábor


Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 04.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Anat   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 11:16 pm

Kedden meglett az anat! Nagyon rendes volt Rubra meg Pór, László P már nem annyira. A prof is rendes volt csak azt a kurva köldök metszetet ne adta volna, amire péniszt mondtam. És így csúsztam le az ötösrõl de a négyesnek is örülök mivel a fejlõdéstant el sem olvastam
Vissza az elejére Go down
Réka

Réka


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2008. May. 26.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 2:39 pm

Judit! Én is gratulálok Neked az anathoz!! Smile Én ugyan jövõhét csütörtökön szándékszom megmérettetni magam, de eddig xart se haladtam vele, és ahogy fogy az idõ, úgy fogy a lelkesedés is (a pánik meg nõõõ... affraid ) most már csak abban bízhatok, hogy valaki hallgatja odafenn az imáimat Razz
nah továbbra is hajránk! Smile
Vissza az elejére Go down
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 1:26 pm

Gratolálok! cheers
Jó az a kettes! Legalább megvan, és túlvagy a nehezén! Most én is tudnék neki örülni!
Vissza az elejére Go down
judit




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 04.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 1:10 pm

sziasztok!
na én is ideértem... Cool
Szabi! már jó sokan vigasztaltak, legközelebb már tuti jobban fog menni!!! én is voltam anatból csütörtökön. hát nem semmi élmény volt Wink de László P végülis jófej volt, adott egy 3ast a tételemre (plexus brachialis...) meg Pórnak adta a lapomat meg ilyenek aztán meg nála voltam a prof helyett is. a lényeg h nem árt felismerni a metszetet mert az beugró volt, persze nekem nem sikerült Shocked (meg másodszorra sem, bár a 96 metszetet nem is néztem át, így megérdemeltem tongue ...) kijött egy 2es! így sikerült. mindenkinek gratula és kitartást!!! és puszi
Vissza az elejére Go down
Ádám
Admin
Ádám


Hozzászólások száma : 176
Csatlakozás ideje : 2008. May. 07.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 10:03 am

Szabiiii!!!!!

A lényeg, hogy miután végeztünk, napokig rééészegek leszünk!!!!!! Ez és Zenta tartson életben!! Meg persze az imádnivaló csoportod flower
Timiii, az az egyik kedven szááámom, csak ilyen klippel még nem láttam:)
Ati, a tied is jó!!!
Ez meg egy boldog szám, yummy yummy...remélem tetszik majd!!!
https://www.youtube.com/watch?v=ozqfOzqMvlQ
Vissza az elejére Go down
http://3ascsoport.heavenforum.com
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 10:37 pm

Köszi ez jóleset, és vége nagyon aranyos volt Razz
Vissza az elejére Go down
Borisz

Borisz


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. May. 17.
Age : 36

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 9:04 pm

És persze mindenkinek, aki szereti.. nekem teteszik... Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Borisz

Borisz


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. May. 17.
Age : 36

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 9:00 pm

Szabi ezt neked küldöm Very Happy ...hogy kicsit felvidulj...! Rolling Eyes https://www.youtube.com/watch?v=ugB7IfyeDgg
Vissza az elejére Go down
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 8:52 pm

Ilyen apróságokon, mint az anat nem fogunk felakadni, de azért jólesik a biztatásotok (de ezt ne mondjátok le senkinek, még azt hinnék, hogy érzelgõs vagyok)
Timi ez marha jó, szétröhögtem az agyamat, és ez egyik kedvenc számom is.
A KIWI lesz vizsgaidõszakom jelszava pirat
Vissza az elejére Go down
Ati

Ati


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 3:46 pm

confused affraid

Szabi!

Tudom, hogy nem kell a sajnálatom Razz , de õszintén meg vagyok döbbenve és küldöm el jó jó messzire magamban, na meg persze úgy, hogy kihallatszik, az egész anat intézetet meg az összes odavalót!!!

Kár, hogy így aléakult, de ez csak az iskola pénz volt!!! Légy KIWI!!!! UNAGI! És úgyis sikerülni fog, mert jobb vagy, mint õk összesen... sunny
Ráadásul a csoport összehasonlíthatatlanul jobban szereti a durcimormogós fejed, mint az aanatot rendeer

Hajrá legközelebb! És akkor úgy látom, nem elég, ha magunkban szurkolunk, hanem ki is írjuk ide!!!! What a Face cyclops bizony

ám

pihenj egy kicsit, filmszakadásig! Aztán újult erõvel! Szevasz


- Laci, hogy kell kinyitni a pénztárgépet?
- Nyomd meg a C-t!
- Lacccccci, hogy kell kinyitni?

Két kutya sétál.
-TE, ez nem a Vágó István háza?
-De igen.
-Jelöljük meg?

- Szép az új kocsid.
- Köszi.
- Hány lóerõs?
- Hát, sok ló erõs, de hogy jön ez ide?


Többieknek milyen lett?

üdv, pussz, kinek mi
Vissza az elejére Go down
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 2:57 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Pedig gondoltam rád! Lehet, hogy épp ez volt a baj. Ne add föl! Innen szép a gyõzelem! Lehet, hogy én is így fogok járni jövõhét kedden.
https://www.youtube.com/watch?v=g0G9vDKcdLg
Vissza az elejére Go down
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2008 12:58 pm

Dobáljatok meg szarral!!!

Gyakorlatilag lemészároltak ma, még László P is csak egy 2-est adott az os temporalémra. Persze nem érdemeltem volna sokkal többet, de akkor is!!! Utána rendes volt tõle, hogy Pórnak adta a lapomat, de nála meg nagyon belehúztam.
Na innentõl lesz csak igazán izgalmas ez a vizsgaidõszak affraid

Most hagyom az egészet a faszra és megyek élettant tanulni, kell egy kis sikerélmény.

U.I.: Timi remélem tudod, hogy az a minimum amit elvárok tõled, hogy jól kiröhögsz ha találkozunk


Puszika mindenkinek geek
Vissza az elejére Go down
b.szabi

b.szabi


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2008. May. 08.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 10:02 pm

Egy csöppet nagy a nyomás, még a végén megárt a szépségemnek...
Köszönöm szépen, hogy szorítotok nekem, de annyi az esélyem, mint ennek a Tiananmen-téri csávónak Neutral
http://ramblingsofpassion.files.wordpress.com/2007/06/051201_tiananmen-square_ex.jpg
Ja és tudtátok, hogy nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintû enzimmûködés Razz
Vissza az elejére Go down
timi

timi


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. May. 09.

Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2008 4:28 pm

De ügyes vagy Ádám! king

Nagyon szívesen lennék a helyedben!
Holnapiaknak sok sikert!
És Szabi, nehogy visszaadd a tételt, ha nem tudod!!!!Próbálkozz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szigorlat 2008 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szigorlat 2008   Szigorlat 2008 - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szigorlat 2008
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következõ oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Szigorlat 2009
» "Szigorlat" 2009/2010

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A kedvenc csoportunk:D :: Életünk-
Ugrás: